koszyk (0) - galeria - fotoblog - o mnie - oferta - kontakt

Oferta


Jestem pasjonatem fotografii, więc  zainteresowanie z Państwa strony, pozwoli mi podnosić swoje umiejętności i inwestować w sprzęt fotograficzny.


Przygotowuję się do tego, żebyt w niedługim czasie zaoferować Państwu usługi fotografii ślubnej.

 

Jeżeli interesuje Państwa zakup zdjęcia z mojej galerii, proszę o kliknięcie przycisku "ZAMAWIAM ZDJĘCIE" nad wybraną fotografią. Dostępne są formaty 20x30 (60zł + przesyłka) i 30x45 (80zł + przesyłka) w przypadku zdjęć o standardowych wymiarach. Niektóre zdjęcia są kadrowane w procesie obróbki w niestandardowych proporcjach , więc te fotografie zostaną wpasowane w standardowy format, na górze i dole kadru zostanie biały, nienaświetlony pasek. Zdjęcia zostaną przesłane do Państwa w kartonowej tubie bezpośrednio z laboratorium, z którym współpracuję.

Zdjęcia panoramiczne rządzą się innymi prawami, gdyż mają bardzo nietypowe rozmiary. Mogą Państwo zamówić właściwie dowolny rozmiar zdjęcia, limitem jest wysokość rolki z papierem fotograficznym, która wynosi 76cm. Cena samego zdjęcia wynosi 130 zł + cena wywołania i przesyłki, która będzie uzależniona od rozmiaru odbitki i ustalona indywidualnie z Państwem.

Zdjęcia z licencją na prawa autorskie do celów niekomercyjnych  i komercyjnych podlegają ochronie prawnej i zabrania się:

  • publikacji i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie,
  • kopiowania i zwielokrotniania w jakiejkolwiek formie,
  • publikacji i rozpowszechniania w Internecie.

Zdjęcia prezentowane w mojej autorskiej galerii, możecie Państwo nabyć do zastosowań niekomercyjnych i komercyjnych.

Zapraszam do współpracy firmy, agencje reklamowe, samorządy, hotele, pensjonaty i wszystkich zainteresowanych Państwa.

 

Grzegorz  Woźniak

mail: grzegorz@fotowozniak.pl

Tel. 881 533 793